Vánoční Brno – betlémy

22. 12. 2021

Bruslení

21. 12. 2022

Vánoční turnaj ve stolním tenisu

20. 12. 2021 se uskutečnil turnaj ve stolním tenisu. Účastnili se žáci i učitelé. Vítězům blahopřejeme!!!

Vánoční posezení fiktivní firmy – obor Obchodní akademie

Instalace výrobků z recyklovaných materiálů

17. 12. 2021

15. 12. 2021

V rámci odborných předmětů třída 1.A oboru sociální činnost

pod vedením Mgr. Květinské, předvedla praktický nácvik aktivizace klienta v předvánočním období.

Zimní radovánky třídy 2.A

OLIVER CZECH PARA-BADMINTON OPEN 2021

28. 11. 2021 proběhlo mistrovství České republiky v parabadmintonu za účasti našeho žáka Tomáše Gryce ze třídy 2.B.

Tomovi k jeho výsledku GRATULUJEME!

Proč studovat právě naši školu?

„Svého rozhodnutí studovat na SOŠ MORAVA jsem nikdy nelitovala. Do školy jsem chodila ráda, pedagogové byli milí a vstřícní, třídní kolektiv byl skvělý. V rámci školních projektů jsem mohla i na několik týdnů navštívit zahraniční státy jako Rakousko, Slovensko, Anglii.

Také povinná učební praxe pro mě byla přínosem. Uvědomila jsem si totiž, co opravdu chci v životě dělat, jakým směrem se chci ubírat.

Školu SOŠ MORAVA každému vřele doporučuji a věřím, že i Vy budete spokojeni.“

Ivana Dubcová, bývalá absolventka školy, 5. 12. 2021

3.A ozdobila vánoční stromeček