Střední odborná škola MORAVA o.p.s. realizuje vzájemnou spolupráci s Pedagogickou fakultou Masarykovy univerzity v Brně při zajištění výkonu pedagogické praxe jejich studentů.

Škola byla založena roku 1991. Jsme soukromá škola, jejímž zakladatelem je Český svaz žen z.s., IČ: 004 42 801, Ostrovského 253/3, Smíchov, 150 00 Praha 5.

Škola je členem Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska, z.s.

Od 1. 9. 1995 učíme ve velmi pěkné bezbariérové budově. Můžete se o tom přesvědčit, pokud si k nám budete chtít osobně přijít pro informace o studiu.

Druh školy

Střední škola

Obory vzdělání

1. Ekonomika a podnikání, kód 63–41-M/01, denní forma vzdělávání
Obor nevyžaduje stanovení zvláštních zdravotních požadavků podle nařízení vlády č. 211/2010 Sb., o soustavě oborů vzdělání v základním, středním a vyšším odborném vzdělávání.

2. Obchodní akademie, kód 63–41-M/02, denní forma vzdělávání

3. Obchodní akademie, kód 63–41-M/02, dálková forma vzdělávání

4. Veřejnosprávní činnost, kód 68–43-M/01, denní forma vzdělávání

5. Sociální činnost, kód 75–41-M/01, denní forma vzdělávání
Pro daný obor jsou stanoveny požadavky na zdravotní způsobilost ke vzdělávání podle nařízení vlády č. 211/2010 Sb., o soustavě oborů vzdělání v základním, středním a vyšším odborném vzdělávání: zdravotní způsobilost vylučují závažné duševní nemoci a poruchy chování.

6. Sociální činnost, kód 75–41-M/01, dálková forma vzdělávání

Délka studia

• 4 roky denní forma vzdělávání
  • 5 roků dálková forma vzdělávání

Konzultace dálkové formy vzdělávání

Každé úterý od 13:50 do 18:45 hodin a jsou dány rozvrhem, který je vložen v IS Bakaláři na nástěnkách jednotlivých tříd.

Způsob ukončení

Maturitní zkouška

Poskytované vzdělání

Střední vzdělání s maturitní zkouškou