Škola na míru tobě

Díky úzké spolupráci s odborníky ti dokážeme poskytnout podporu přizpůsobenou tvým specifickým potřebám. Společně hledáme cesty, jak ti pomoci naplno rozvinout tvůj potenciál.

Tvé úspěchy na jednom místě

Během studia si budeš vytvářet vlastní portfolio, které ti pomůže představit se potenciálním zaměstnavatelům. Ukážeš v něm vše, co jsi dokázal/a čím jsi výjimečný/a. S takovým portfoliem snadno zazáříš na pracovním trhu.

Ukaž svou jedinečnost

Vnímáme tě jako individuum s vlastními talenty, potřebami a sny. Proto ke každému přistupujeme individuálně. Naši učitelé jsou tu pro tebe, aby ti pomohli najít tvou vlastní cestu k úspěchu.

Svěží pohled na výuku

Díky spolupráci s fakultou pedagogiky Masarykovy univerzity a MENDELU u nás můžeš zažít výuku s nadšenými žáky učitelství, kteří k nám chodí na praxe. Přinášejí do hodin nové nápady, energii a inspiraci. S jejich pomocí objevíš, že učení může být zábava a dobrodružství.

Nad rámec nějakých osnov

Chceš získat další kvalifikace a certifikáty, které ti pomohou v budoucí kariéře? U nás dostaneš zdarma třeba certifikát Cambridge z anglického jazyka, který ti pak uleví u maturity.

Připravíme tě do života

Naším cílem je připravit tě nejen na maturitu, ale především na reálný profesní život. Díky důrazu na praxi, rozvoj měkkých dovedností a spolupráci s odborníky z praxe budeš mít skvělý start kariéry i osobního života.

Studuj bez stresu

Dojíždíš do školy z daleka? Žádný problém. Náš rozvrh je přizpůsobený tak, aby vyhovoval i dojíždějícím žákům. Nikdy nemáme výuku déle než do 14 :00. Nemusíš mít strach, že nestihneš spojení domů.

Praxe podle tvých představ

V naší škole si můžeš vybrat, kde budeš praxi absolvovat. Pokud už máš vysněné místo, kde se chceš učit od mistrů svého oboru, pomůžeme ti to zařídit. A pokud zatím nemáš jasnou představu, nemusíš se bát – poradíme ti a doporučíme ti skvělá místa, která ti sednou jako ulitá.